Megbízás külső szakértői értékelés elvégzésére

A “Szabad a pálya” elnevezésű projektünk (Projekt: 101088233 — EXPAND — CERV-2022-GE) kapcsán pályázatot hirdetünk külső szakértői értékelés elvégzésére.

A projekt hozzájárul ahhoz, hogy a nemi sztereotípiákat lebontva lehetőséget teremtsünk a fiataloknak arra, hogy nemüktől függetlenül olyan pályát válasszanak, amit szeretnének. Célja, hogy tágítsa a fiatalok lehetőségeit a szakmaválasztásban, így elsődleges célcsoportunk a fiatalok és a velük kapcsolatban álló felnőttek. A projekt az oktatási rendszer három különböző szintjén (óvoda, általános iskola és középiskola) kínál alternatívákat, és elkíséri a fiatalokat a karrier-, egyetem- vagy szakmaválasztáshoz vezető útjukon. A Szabad a pálya projekt keretében kutatást, képzéseket, programokat és innovatív eszközöket valósítunk meg.

Projektpartnerek:

  • Amnesty International Magyarország (koordinátor)
  • Emberség Erejével Alapítvány
  • Nők a Tudományban Egyesület

Feladatok:

  • projekttevékenységek megvalósításának ellenőrzése, értékelése;
  • belső projektmechanizmusok értékelése;
  • jelentés készítése az eredményekről (angol nyelven, kb. 20 oldal terjedelemben).

Elvárások:

  • tapasztalat EU-s projektek értékelésében, végrehajtásában;
  • referencia;
  • az emberi jogokhoz, lehetőleg a nemek közötti egyenlőséghez kapcsolódó aktivizmus és projektmegvalósítás területén szerzett ismeretek

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • szakmai önéletrajz,
  • referencia,
  • árajánlat

A pályázat benyújtásának határideje:

2024. szeptember 10. éjfél

Külső szakmai értékelés elvégzésének határideje:

2024. december 9.

A pályázat elbírálásának végső határideje:

2024. szeptember 20.

A pályázatok benyújtásának módja:

A dokumentumokat PDF formátumban várjuk a landy.annamaria@amnesty.hu címre, a tárgyban „Külső szakértő” megjelöléssel. Csak a hiánytalanul beérkezett pályázatokat áll módunkban elbírálni. Beérkezésüket e-mailben visszaigazoljuk.

Kapcsolattartó: Landy Annamária, emberi jogi oktatási szakértő, a Szabad a pálya projekt koordinátora, Amnesty International Magyarország, landy.annamaria@amnesty.hu

Az Amnesty elkötelezett az esélyegyenlőség mellett. A munkáltatásra vonatkozó döntéseink az egyéni érdemeken és a szervezet szükségletein alapulnak, függetlenül nemzeti, etnikai, vallási hovatartozástól, származástól, nemi identitástól, szexuális irányultságtól, kortól, fogyatékosságtól, családi állapottól és politikai nézetektől. A jelentkezés megküldésével a jelentkező elfogadja, hogy személyes adatait a kiválasztási folyamat lezárultát követően hat hónapig kezeljük. Ezt követően minden adat törlésre kerül.